Chopard Women's 55 mm Rose Gold Opticals VCHC72S55A39Y
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
01
quantity
Product details
Category
Dimensions - 55 mm x 18 mm x 135 mm - Frame - Rectangular Rose Gold Metal - Demo Lens - (VCHC72S55A39Y)